Alfabetyczna lista sieci afiliacyjnych

WebePartners - program afiliacyjny

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

WebePartners - program partnerski

WebePartners - Program Afiliacyjny

WebePartners - jedyna sieć afiliacyjna dedykowana sklepom internetowym wspomagająca rozwój rynku e-commerce w Polsce. Podstawowy model współpracy to CPS - prowizja od sprzedaży. Udostepniane przez WebePartners aplikacje umożliwiają wydawcom zróżnicowany sposób promocji wybranych reklamodawców. WebePartners to sieć partnerska, którą określić można jako swoistą hurtownię danych o produktach przeznaczonych do sprzedaży w Internecie.
 
WebePartners to bardzo dynamicznie rozwijająca się polska sieć afiliacyjna. Podstawowym modelem rozliczania w ramach współpracy jest Cost Per Sale. Budujemy dla Sprzedawców sieć Partnerów, którzy w zamian za prowizje od sprzedaży promują ich produkty na własnych stronach internetowych. Dostarczamy wydawcom szereg aplikacji umożliwiających dopasowanie sposobu promcji reklamodawców do własnej strony internetowej. Dzięki możliwości pobrania oferty programów parterskich w postaci plików xml, wydawcy tworzą nowe serwisy tematyczne skoncentrowane wokół wybranych kategorii produktów. Umożliwiamy budowanie branżowych zestawień produktów i porównywarek, które są najlepszym sposobem monetyzacji wortali i serwisów branżowych.

Z ponad tysiąca projektów realizowanych w ramach unijengo dofinansowania działania 8.1, platforma WebePartners została wyróżniona w publikacji wydanej przez Polską Akademię Rozwoju Przedsiębiorczości "Dobre praktyki w obszarze e-usługi i technologii B2B - działania 8.1 i 8.2 POIG. " Dzięki uzyskanemu dofinansowaniu udało się wdrożyć szereg innowacyjnych i autorskich rozwiązań umożliwiających efektywną współpracę wydawców i reklamodawców.
 

Plusy

  • Ponad 500 programów partnerskich - najwięcej na rynku!
  • Znane marki ale też produkty niszowe z praktycznie dowolnej branży,
  • Reklamodawcy, którzy wychodzą z propozycjami współprac niestandardowych, zwłaszcza z blogerami. Zatem nie tylko CPS, ale również modele łączone,
  • Wsparcie dla blogerów i vlogerów o zarabianiu na afiliacji,
  • Dla każdego wydawcy, niezależnie od etapu na jakim aktualnie się znajduje. <\ br>Przyjmowani są także tacy wydawcy, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z zarabianiem w internecie- to nie jest standard!
 
 
WebePartners - zarejestruj się
 
 
Źródło: http://webepartners.pl/